TOM Kamarádi Pacov
Akce > Jarní tábor Výrovka | << Příprava jarňáku | Znovuzrození jedné lávky>>
Detail akce "Jarní tábor Výrovka"
Přidána 6.9.2018 | Martin Hřebík
fotogalerie přejít do fotogalerie
Jarní tábor Výrovka
2.3.2019 až 9.3.2019
Přidána 6.9.2018 | Martin Hřebík
Pokyny nebyly přidány
Komentáře / zprávy z akce
Přidáno 8.3.2019
Toto ale uteklo. Včera část mužstva a ženstva pokořili Sněžku. Dnes ráno jsme doufali v poslední letošní využití běžek, ale nevhodný terén nás odradil hned před chatou a tak většina vyrazila na Severku a Na konec světa pěšky. Dnes jsme byli po večeři překvapení vynikajícím pohárem, který nám domluvil Vašek až z Pacova, jelikož s námi nemohl jet. Tímto mu ženské osazenstvo děkuje, že si vzpomněl na jejich svátek. 
Zítřejší předpokládaný příjezd, pokud vše pojede jak má, je v 17:48 na pacovské vlakové nádraží. 
Tímto se prozatím loučíme s našimi čtenáři. 
Luboš Plášil - člen oddílu
Přidáno 6.3.2019
Dnes je konečně krásné počasí a tak jsme ujeli cca 20 kilometrů, hodně jsme se svezli z kopce a pak jsme to zas museli vyšlapat. Zítra doufáme v pokoření Sněžky, tak snad azuro vydrží. Koukněte do fotogalerie, podařilo se nám nahrát několik fotek vašich ratolestí. Až na některé spálené nosy, jsou všichni OK. 
Luboš Plášil - člen oddílu
Přidáno 5.3.2019
Dnešek kvůli nepřízni počasí jsme využili k hrám. Velký vítr a mlha nás dopoledne udržela na chalupě, odpo jsme se vyrazili pěšky vyvěrat a novou vrstvu sněhu jsme nezapomněli řádně zválet. Zítra opět doufáme v běžky. Všichni OK.
Veronika Hřebíková - člen desítky oddílu
Přidáno 4.3.2019
Mlha nás dnes naštěstí opustila, tak jsme ujeli 18 kilometrů. Vařejí nám dobře, po večeři máme vždy dezert. Večer jsme si zavařili mozkové závity mnoha hrami. Uvidíme, co si pro nás nachystá zítřek. Kromě klouzajících běžek vše v poho.
Luboš Plášil - člen oddílu
Přidáno 3.3.2019
Dojeli jsme dobře, ani jsme nezapadli. Dnes proběhla zkouška našich sil a zkušeností. Sněhu je tu dost a neočekávaně i zima. Kdo by byl řekl na horách. Mhla je tu tak hustá, že by se dala krájet, takže doufáme, že se poćasí umoudří a budeme moct na Sněžku. Všichni jsou zatím zdrávi. 
Luboš Plášil - člen oddílu
Tomáš Šikýř 2010 - 2021 [verze 2018.1]