TOM Kamarádi Pacov
Zprávy z akcí
Z právě probíhajících
Aktuálně neprobíhá žádná vicedenní akce
Z nedávno proběhlých
Nebyly přidány žádné zprávy
Přidáno 30.10.
Dnes jsme jeli vláčkem do Zermattu, prohlídli jsme si město a pak se nechali vyvézt zubačkou nad něj. Fotky s Matterhornem má každý, ale ne každému se při tom podaří podrbat kamzíka na břiše (viz fotogalerie). Procházka ke Greensee byla prozářená sluncem stejně jako návrat po druhé straně zpět do údolí a po celou cestu jsme měli výhled na Matterhorn. Vláček  nás převezl zpět do Täshe a pak busem domů. Dnešní večeři byla připravena  mužským osazenstvem (ani řidič Honza nezahálel - koukněte na fotky). Zítra nás čeká procházka u Ženevského jezera a návštěva sýrárny a cesta domů. Přibližný návrat do Pacova v brzkých ranních hodinách. Během noci ze soboty na neděli ještě upřesníme. Všichni OK a těšíme se na výborný nedělní oběd. :-D
Veronika Hřebíková - člen desítky oddílu
Přidáno 29.10.
Pár fotek už  máte  k pokoukání  :-)
Veronika Hřebíková - člen desítky oddílu
Přidáno 29.10.
Autobus nás dovezl do Saas Fee.Vydali jsme se hledat jezero  za mlhou hustou tak,že  by se dala krájet a možná ještě  dál ....Jako orientační  bod jsme postavili sněhuláka  s partnerkou s velmi ženskými tvary- i kamzíci se nestačili divit:).Při svačince se rozestoupila  mlha a objevili jsme zbytky jezera pod   námi  a čtyřtisícovky nad námi. Po cestě zpět do Saas Fee jsme si procvičili 3 světové jazyky,přečetli o hospitalizaci Karla  Gotta v Bildu  a vydali se křížovou cestou dolů do Saas Grund. K večeři jsme měli  kulajdu a brambory  s kuřecím  a SUHOŘ. Dá-li zítra  Bůh  a nebude - li  mlha ,uvidíme  i Matterhorn :-)  Všichni  jsme zdraví! 
Veronika Hřebíková - člen desítky oddílu
Přidáno 28.10.
Dnes brzo ráno prohlídka Rýnských vodopádů poté přesun do Bernu, kde jsme si prohlédli medvědy v příkopu. Pokochali jsme se městem a navštívili jsme čokoládovnu Caillers ve  městě Broc. Prohlídka se všem velice líbila a ochutnávka byla vynikající a všichni se přejedli. Zítra je v plánu město Saas Fee a prohlídka okolí. Počasí nám zatím přeje, snad nám vydrží. :-D Všichni OK a zdravíme Pacov.
Veronika Hřebíková - člen desítky oddílu
Přidáno 31.10.
Termálisté hlásí příjezd domů ! :-) Bylo super!
Martin Hřebík - vedení oddílu
Přidáno 30.10.
Zdolali jsme Ostrihom i Burdu :-). Trochu potmelime, rano napaříme v horke vode a odpoledne frrrrrr domu.
Martin Hřebík - vedení oddílu
Přidáno 30.10.
Taky máme fotky!!!!!!
Martin Hřebík - vedení oddílu
Přidáno 30.10.
Čvachtalové jsou všici "happy". Zatím jsme se nerozpustili a to na to máme již jen zítřejší dopolko, bo dnes jsou plány suchozemské. Vyrážíme do Štúrova a maďarské Ostrihomi, kde budeme obdivovat po 60 letech opravený most přes Dunaj a jednu ze tří největších evropských katedrál. Pokud je most opraven dobře a zdoláme ho a nikoho so v Maďarsku nenechaj, (horké emigrační adepty muslimského vzhledu s sebou máme...) vyrazíme na kukandu do "pohoří Burda". Slabším článkem jsou místní občerstvovací stanice, neboť už ani halušky nestíhaj uvařit.
Martin Hřebík - vedení oddílu
Tomáš Šikýř 2010 - 2015 [verze 2015.9]