TOM Kamarádi Pacov
Zprávy z akcí
Z právě probíhajících
Zatím žádné přidané zprávy
Z nedávno proběhlých
Přidáno 14.7.
Vcera rozhledna Korab, pote Domazlice a vecer grilovacka. Dnes vylet za nemeckou hranici, po zaniklych osadach, k nemecke rozhledne jez za dob totace slouzila k pohledum pres hranici. Vylet z Rybniku do Rybniku pres Ples. Je to prostor bez signalu, kdyby vas napadlo nam volat :-).
Martin Hřebík - vedení oddílu
Přidáno 11.7.
Dneska jsme za mlhavého počasí vyjeli s autobusem a vlekem (a ukecaným průvodcem a Márty to nebyl...) na Čerchov. Kolaři i pěší pod vrcholem hned několikrát zmokli a Kikina po cca 2,5 km píchla duši. :-D U Jana Sladkého Koziny máme skupinové i individuální foto. Zítra se těšíme na návštěvu Německa a to přesněji města Furth im Wald, kdy si na své příjdou opět pěší i cyklisté. Všichni zdrávi až na štípance od otravného hmyzu a Štěpánkův bolavý zoubek (moudrosti - je to velký kluk!).
Veronika Hřebíková - člen desítky oddílu
Přidáno 10.7.
Zduř! Tomsa už to konečně opravil, tak to shrneme. V sobotu Velhartice s Buškem a rozhledna Markétka. Včera Špičák, Pancíř, Černé a Čertovo jezero, vodopád Bílá strž - největší a jediný vodopád na Šumavě, Železná Ruda. Náš šikovný řidič Mireček dojel už dvakrát úspěšně až do kempu i s vlekem. Zítra máme v plánu Čerchov, Babylon a sochu Honzy Sladkého. Všichni zdraví, mnoho klíšťat a jediným slabým článkem v tomto regionu je stravování, ještě, že máme vlastní zásoby! :-D
Veronika Hřebíková - člen desítky oddílu
Nebyly přidány žádné zprávy
Nebyly přidány žádné zprávy
Tomáš Šikýř 2010 - 2017 [verze 2017.1]